Projektanci i projekty wnętrz w Warszawie

Concept Space to firma złożona z ludzi, których pasją są piękne wnętrza. Jesteśmy po to, aby projektować przestrzenie, które będą cieszyć oko naszych klientów. Jeśli właśnie kupiłeś nieruchomość i szukasz projektanta wnętrz w Warszawie, chętnie wykonamy dla Ciebie zlecenie. Mieszkanie czy dom to miejsce na lata, dlatego tak ważne jest, aby było wykończone zgodnie z marzeniami klienta.

Projektant wnętrz Warszawa

Kim jesteśmy? Concept Space powstał we współpracy dwóch doświadczonych architektów wnętrz, pełnych pasji do wykonywanego zawodu, prywatnie przyjaciół. Podejmując z nami współpracę, nie musisz się o nic martwić. To do naszych zadań należy kompleksowa obsługa – pomiar pomieszczeń, projekt, wizualizacja, kosztorys i nadzór nad realizacją. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, a co najważniejsze, nie podchodzimy szablonowo do współpracy. Klient sam decyduje, czy na danym etapie potrzebuje naszego wsparcia, czy nie. Do kogo skierowane są nasze usługi? Robimy projekty wnętrz w Warszawie, zarówno tych prywatnych, jak i komercyjnych. Wykańczasz mieszkanie, dom lub segment z rynku pierwotnego, a może chcesz odświeżyć nabytą nieruchomość? Zrealizujemy projekty wnętrz w Warszawie dla każdego typu budownictwa. Nasz projektant wnętrz Warszawa zrobi wszystko, żeby Twoja nowa przestrzeń spełniała wszystkie wymagania, tak abyś mógł się czuć w niej dobrze i komfortowo. 

Projekty wnętrz – Warszawa

Nie boimy się też realizacji nieruchomości komercyjnych. Startujesz z nowym biznesem? Lokal gastronomiczny, salon kosmetyczny, biuro, a może miejsce na eventy? Pomożemy stworzyć taką przestrzeń, w której będzie Wam się dobrze pracowało, a wszyscy odwiedzający zachwycą się aranżacją. Doradzimy, w razie potrzeby podsuniemy pomysł, tak aby nasza współpraca przebiegała jak najlepiej. W ofercie znajdziesz też konsultacje projektowe. Masz na oku kilka mieszkań od deweloperów i zastanawiasz się, który układ będzie dla Ciebie najlepszy? A może podjąłeś się samodzielnie budowy i zastanawiasz się, jakie zmiany możesz jeszcze wprowadzić do projektu? Projektanci wnętrz są po to, aby pomóc Ci wyłapać wady, wskazać elementy, które nadają się do zmiany, zapoznać się z układem nieruchomości i zaproponować rozwiązania. Dostosujemy się do budżetu, którym dysponujesz i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Na naszej stronie znajdziesz zdjęcia realizacji, które wykonaliśmy. Przeróżne metraże, różne style, całe mieszkania lub tylko pojedyncze wnętrza. Zobacz, jak zaprojektowaliśmy wnętrza naszym klientom. Nasza firma, w której pracują doświadczeni projektanci wnętrz z Warszawy, ma swoją siedzibę przy ul. Giełdowej 4B. Zapoznaj się z ofertą.

Kontakt

Concept Space

Giełdowa 4B

01-211 Warszawa

Numer telefonu do Patryka: 606 479 192 

Numer telefonu do Przemka: 888 170 825

biuro@concept-space.pl

Bądźmy w kontakcie

Napisz do nas

G-4YF0LGHEC9